SPRING VE ASPECTJ İLE ASPECT ORIENTED PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

Bu eğitimimizde genel olarak aspect oriented programlamanın yanı sıra AspectJ AOP programlama dilini ve Spring Application Framework'ün AOP modülünü de kapsamlı biçimde öğretiyor, AOP’un kurumsal uygulama geliştiricilerin temel araç setine dahil olmasını sağlıyoruz. Eğitim sonunda katılımcılar, Spring’in AOP kabiliyetlerinden ve AspectJ’den proje geliştirme faaliyetlerinde rahatlıkla faydalanacak bilgi ve deneyime sahip olacaklardır.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 1 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve daha pek çok önemli konuyu öğrenecekler, bu konularla paralel olarak yapılacak laboratuvar çalışmalarında öğrendiklerini pratik yaparak pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Gereksinimler


AspectJ ve Spring AOP ile Aspect Oriented Programlama Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları, Java EE teknolojilerine ve Spring Application Framework'e temel düzeyde aşina olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.