JPA/HIBERNATE PERSISTENCE FRAMEWORK EĞİTİMİ

Kurumsal projelerde çalışan yazılım geliştiricilerin pek çoğu Hibernate ve JPA ile çalışmalarına rağmen, ORM ve Hibernate ile ilgili çoğu temel kavram ve konsepti bilmediklerinden dolayı projelerin geliştirme süreçlerinde önemli aksamalar ortaya çıkmakta, geliştirme süreleri uzamakta, kod kalitesi düşmekte, işletim sırasında veri kayıplarına dahi rastlanmaktadır. Hibernate, öğrenme eşiği yüksek bir ORM teknolojisidir. Sistematik biçimde öğrenilmeden kullanılmaya çalışılması faydadan çok zarar getirebilmektedir. Bu eğitim ile kurumsal projelerde son yıllarda yaygın biçimde kullanılan object relational mapping teknolojilerinden Hibernate’in ve JPA standardının kapsamlı biçimde öğretilmesi hedeflenmiştir. Eğitim sonunda “Keşke bu eğitimi çok daha önce almış olsaydık!” diyeceğinize eminiz.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular İleri Düzey Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 4 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve daha pek çok önemli konuyu öğrenecekler, konularla paralel olarak yapılacak laboratuvar çalışmalarında öğrendiklerini pratik yaparak pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Gereksinimler


Hibernate/JPA Persistence Framework Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda ve temel SQL bilgisine sahip olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.