JAVA PROGRAMLAMA DİLİ EĞİTİMİ

Bu eğitim ile katılımcılarımıza Java programlama dilini ve nesne yönelimli programlamayı kapsamlı biçimde öğretiyoruz. Eğitim sonunda katılımcıların, projelerinde Java programlama dilini çok daha bilinçli bir şeklinde kullanacaklarına ve projelerinde karşılaştıkları problemlere daha efektif çözümler üreteceklerine eminiz.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular İleri Düzey Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 5 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve daha pek çok önemli konuyu öğrenecekler, bu konularla paralel olarak yapılacak laboratuvar çalışmalarında öğrendiklerini pratik yaparak pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Gereksinimler


Java Programalama Dili Eğitimi'ne katılacak kişilerin programacılık veya mühendislik formasyonlarının olması, farklı programlama dilleri hakkında pratik bilgi ve tecrübe sahibi olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.