JAVA EE TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ

Bu eğitimde kurumsal uygulama geliştirme projelerinde yaygın biçimde kullanılan Java EE teknolojileri anlatılmaktadır. Eğitim programımız ile katılımcıların Java EE teknolojilerinin temellerini oluşturan JDBC, Servlets, JNDI, RMI, JMS gibi konu ve kavramlar, EJB teknolojileri ve Java EE projelerinde yaygın biçimde kullanılan tasarım örüntüleri hakkında bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir. Eğitim sonunda hangi framework veya kütüphaneyi tercih ederseniz edin Java EE teknolojileri ile kurumsal uygulama geliştirme faaliyetlerinizin çok daha verimli bir hal alacağına eminiz.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 4 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve kurumsal yazılım geliştirme ve Java EE ile ilgili diğer pek çok konuyu öğrenme fırsatını yakalamış olacaklar.

Gereksinimler


Java EE Teknolojileri Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.