JAVA İLE TASARIM ÖRÜNTÜLERİ EĞİTİMİ

Bu eğitim ile günümüz yazılım projelerinde yaygın biçimde kullanılan nesne yönelimli programlama yaklaşımının projelerde daha bilinçli biçimde uygulanmasını sağlamak hedeflenmiştir. Eğitim sonunda, abstraction, inheritance, polymorphism gibi kavramların aslında nesne yönelimli programlama yapmak için yeterli olmadığı, bunların nesne yönelimli programlamanın atomik yapı taşları olduğu, tasarım prensipleri ve tasarım örüntüleri gibi daha üst düzey kavramların kaliteli bir sistem çıkarmak için vazgeçilmez bileşenler olduğu net biçimde anlaşılmış olacaktır.

Eğitim İçeriği

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 3 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve daha pek çok önemli konuyu öğrenecekler, bu konularla paralel olarak yapılacak laboratuvar çalışmalarında öğrendiklerini pratik yaparak pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Gereksinimler


Java ile Tasarım Örüntüleri Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.