SPRING APPLICATION FRAMEWORK EĞİTİMİ

Bu eğitimde Java teknolojileri ile geliştirilen web tabanlı kurumsal uygulama projelerinde son yıllarda yaygın biçimde kullanılan Spring Application Framework'ü anlatıyoruz. Spring eğitim programımız ile katılımcıların hem Spring hem de kurumsal uygulama geliştirme kavramları, kurumsal uygulamaların mimarileri, bu tür uygulamaların altyapısal ihtiyaçları gibi konularda kapsamlı biçimde bilgi sahibi olmaları hedeflenmiştir. Eğitim boyunca konu anlatımları, örnek proje üzerinden yapılan egzersizlerle desteklenmektedir. Eğitim sonunda Spring Application Framework’ü kurumsal uygulama geliştirme faaliyetlerinizde vazgeçilmez bir araç olarak görmeye başlayacağınıza eminiz.

Eğitim İçeriği

Ana Konular Opsiyonel Konular İleri Düzey Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 5 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve diğer pek çok kurumsal yazılım geliştirme ve Spring’le ilgili konuyu öğrenme fırsatını yakalamış olacaklar.

Gereksinimler


Spring Application Framework Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları, Java EE teknolojilerine temel düzeyde aşina olmaları, web uygulama geliştirme, HTTP gibi konularda pratik bilgi ve tecrübe sahibi olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.