SPRING CLOUD VE MICROSERVICE EĞİTİMİ

Bu eğitimde genel olarak microservice mimarisinde uygulama geliştirme ile ilgili teknoloji bağımsız konuların yanı sıra Spring Cloud ekosistemindeki teknolojileri kullanarak microservice mimarisine sahip uygulamalar geliştirmeyi öğreniyoruz. Eğitim sonunda Spring Cloud ekosisteminde microservice mimarisinde uygulamalar geliştirme konusunda çok daha sağlıklı bir bilgi düzeyine gelmiş olacağınıza eminiz.

Eğitim İçeriği

Microservice Konuları Spring Cloud Konuları

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 5 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Gereksinimler


Bu eğitime katılacak kişilerin Spring Application Framework, Spring Security Framework gibi teknolojiler hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmaları, Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.