TASARIM ÖRÜNTÜLERİ İLE SPRING EĞİTİMİ

Bu eğitimde Java teknolojileri ile geliştirilen web tabanlı kurumsal uygulama projelerinde son yıllarda yaygın biçimde kullanılan Spring Application Framework, Spring Security Security Framework ve Spring WebServices Framework gibi konuları GOF Tasarım Örüntüleri üzerinden anlatıyoruz. Eğitim sonunda GOF Tasarım Örüntüleri ile ilgili çok farklı bir bakış açısına sahip olacağınıza ve Spring ekosistemindeki teknolojileri kurumsal uygulama geliştirme faaliyetlerinizde çok daha etkin bir biçimde kullanacağınıza eminiz.

Eğitim İçeriği

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 5 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Gereksinimler


Tasarım Örüntüleri ile Spring Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları, Java EE teknolojilerine temel düzeyde aşina olmaları, web uygulama geliştirme, HTTP gibi konularda pratik bilgi ve tecrübe sahibi olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.