SPRING BOOT EĞİTİMİ

Bu eğitimde Spring ekosistemindeki teknolojiler ve başta JPA/Hibernate olmak üzere 3rd party diğer pek çok framework ve kütüphane ile daha kolay ve verimli çalışmayı hedefleyen Spring Boot platformunu kapsamlı biçimde öğreniyoruz. Eğitim boyunca konu anlatımları, örnek proje üzerinden yapılan egzersizlerle desteklenmektedir. Eğitim sonunda Spring ekosisteminde çalışmanın Spring Boot ile çok daha kolay ve hızlı olduğunu öğreneceğinize ve Spring Boot'u kurumsal uygulama geliştirme faaliyetlerinizde vazgeçilmez bir araç olarak görmeye başlayacağınıza eminiz.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular

Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi

Eğitim için önerilen süre 3 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve bunların yanında kurumsal yazılım geliştirme ve Spring Boot’la ilgili diğer pek çok konuyu öğrenme fırsatını yakalamış olacaklar.

Gereksinimler


Spring Boot Eğitimi'ne katılacak kişilerin Spring Application Framework, Spring Security Framework ve JPA/Hibernate Persistence Framework gibi teknolojiler hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmaları, Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.