SPRING SECURITY FRAMEWORK EĞİTİMİ

Bu eğitimde kurumsal web uygulamalarının çok çeşitli güvenlik ihtiyaçlarına platform bağımsız çözümler sunan Spring Security Framework kapsamlı biçimde anlatılmaktadır. Eğitim sonunda klasik web container security yaklaşımının yetersizliklerini, JAAS ile boğuşmanın anlamsızlığını görecek, bunların yetersizlikleri ve karmaşıklıkları nedeni ile “in-house” üretmek zorunda kaldığınız çözümlerle aslında bir “security framework”e doğru gittiğinizin farkına varacaksınız. Pek çok değişik projede kullanılan, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip, olgunlaşmış bir “security framework” ile projenizin başından itibaren güvenlik ihtiyaçlarınıza kolayca çözümler üretmenin rahatlığını ve güvenini keşfedeceksiniz.

Eğitim İçeriği

Opsiyonel Konular İleri Düzey Konular Eğitim süresince ana konuların yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına, bilgi ve tecrübe düzeylerine, eğitim süresine bakılarak opsiyonel ve ileri düzey konu başlıklarından uygun görülen konulara da değinilmektedir.

Eğitimin Süresi


Eğitim için önerilen süre 3 gündür. Eğitim boyunca konu anlatımları lab çalışmaları ile desteklenmektedir. Lab çalışmaları katılımcılarla birlikte gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin Faydaları


Eğitim sonunda katılımcılar;


ve daha pek çok önemli konuyu öğrenecekler, Spring Security Framework’ü web uygulamalarında kolayca konfigüre ederek kullanabilecek ve projelerine özgü uyarlamalar yapabilecek düzeye geleceklerdir.

Gereksinimler


Spring Security Framework Eğitimi'ne katılacak kişilerin Java Programlama Dili'ne hakim olmaları, Java ile tercih ettikleri herhangi bir IDE içerisinde rahatlıkla kod yazabilir durumda olmaları, Java EE teknolojilerine ve Spring Application Framework'e temel düzeyde aşina olmaları, web uygulama geliştirme, HTTP gibi konularda pratik bilgi ve tecrübe sahibi olmaları eğitimden maksimum ölçüde faydalanabilmeleri için önemlidir.

Bilgi ve İletişim


Eğitimimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, ekibinizin durumunu ve ihtiyaçlarınızı konuşarak size en uygun eğitim içeriğini belirlemek ve teklif almak için bizimle info@java-egitimleri.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.